Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
V rámci ČR je vám k dispozici 5 našich koupelnových studií

KOUPELNOVÁ STUDIA

PŘEHLED KOUPELNOVÝCH STUDIÍ HECKL s.r.o. V ČR

Naše koupelnová studia představují vše, co potřebujete ke splnění vašeho snu o ideální koupelně. Nejen že si zde můžete prohlédnout veškeré vybavení od vany až po držáky na mýdlo, ale vyberete si tu i dlažbu či obklady. Navíc vám je k dispozici tým školených odborníků, kteří zodpoví jakýkoliv z vašich dotazů, a pokud si nevíte rady, pomohou vám i s výběrem.

V rámci ČR je vám k dispozici 5 našich koupelnových studií: v Kralupech nad Vltavou, Valašském Meziříčí, Karlových Varech, Sokolově a Mělníku. Na všech našich pobočkách vám profesionálové z oboru pomohou v jakékoliv fázi projektu nové koupelny – od návrhu přes vizualizaci až po samotnou realizaci.

Návrhy koupelen

Chcete vybavit novou koupelnu, případně rekonstruovat tu stávající, ale nejste si jistí, jak vymyslet to nejlepší řešení? Nechte to na nás. Navštivte jedno z našich koupelnových studií a my pro vás sestavíme návrh ideálně řešené, sladěné a dobře vypadající koupelny přesně podle vašich instrukcí a představ.

Vizualizace koupelen

Rádi byste předem viděli, jak se k sobě budou jednotlivé prvky vaší nové koupelny hodit? Jak přesně bude vypadat celek, až bude vše na svém místě? Jak budou ve vašem prostoru vypadat konkrétní obklady? Žádný problém. Specialisté z našeho koupelnového studia pro vás rádi vytvoří 3D vizualizaci, přesně podle hotového návrhu a na míru vašim prostorám.

Realizace koupelen

S koupelnou snů vám pomůžeme nejen ve fázi plánování: návrh pro vás dokážeme i proměnit ve skutečnost. Ve spolupráci s prověřenými odborníky nejen z oboru stavebnictví provádíme realizace nových koupelen na klíč, přesně podle vašich představ. Prijďte se domluvit k nám do studií. 
 

 

 

Seznam koupelnových studií HECKL

AKCE
Kralupy nad Vltavou...

HECKL, s.r.o.
Přemyslova 153
278 01 Kralupy nad Vltavou
tel.: +420 313 034 330
e-mail: info@heckl.cz

Kralupy nad Vltavou
Valašské Meziříčí...

Uhelná 13
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: +420 571 757 900
valmez@heckl.cz

Valašské Meziříčí
Karlovy Vary...

Dubová 390/6A
360 04 Karlovy Vary
tel.: +420 353 333 627
e-mail: karlovyvary@heckl.cz

Karlovy Vary
Sokolov...

Chebská 200 (areál ESA)
356 01 Sokolov
tel.: +420 352 627 562
e-mail: sokolov@heckl.cz

Sokolov
Mělník...

Nádražní 3731
276 01 Mělník
tel.: +420 315 670 054
e-mail: melnik@heckl.cz

Mělník

KAM DÁL?

Co děláme

Podívejte se co všecho HECKL umí a dělá. V oborech zabývajícími se topením, vodou a plynem jsme jedničky. Naše koupelnová studia a vlastní značka sanity Lansanit vám vždy nabízí služby a výrobky nejvyšší kvality.