Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Informace o prodejnách v regionech ČR

PRODEJNY

PŘEHLED PRODEJEN V ČR

Pro bližší informace o konkrétní pobočce HECKL si vyberte prodejnu ze seznamu podle místa působení.

AKCE
Kralupy nad Vltavou...

HECKL, s.r.o.
Přemyslova 153
278 01 Kralupy nad Vltavou
tel.: +420 313 034 330
e-mail: info@heckl.cz

Kralupy nad Vltavou
Valašské Meziříčí...

Uhelná 13
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: +420 571 757 900
valmez@heckl.cz

Valašské Meziříčí
Karlovy Vary...

Dubová 390/6A
360 04 Karlovy Vary
tel.: +420 353 333 627
e-mail: karlovyvary@heckl.cz

Karlovy Vary
Sokolov...

Chebská 200 (areál ESA)
356 01 Sokolov
tel.: +420 352 627 562
e-mail: sokolov@heckl.cz

Sokolov
Brno...

U Vlečky 1046
664 42 Modřice
tel.: 513 033 015
e-mail: brno@heckl.cz

Brno
Mělník...

Nádražní 3731
276 01 Mělník
tel.: +420 315 670 054
e-mail: melnik@heckl.cz

Mělník
Cheb...

Tršnická 3
350 02 Cheb
tel.: +420 354 437 331
e-mail: cheb@heckl.cz

Cheb
Mariánské Lázně...

Tepelská 551/5
353 01 Mariánské Lázně
tel.: +420 354 602 155
e-mail: m.lazne@heckl.cz

Mariánské Lázně
Olomouc...

Řepčínská 253/110
779 00 Olomouc
tel: +420 585 413 492
e-mail: olomouc@heckl.cz

Olomouc
Praha...

Libuňská 3
193 00 Praha 20
tel: +420 281 923 290
e-mail: praha@heckl.cz

Praha
Prostějov...

Krapkova 1635/26 (areál vodáren)
796 01 Prostějov
tel.: +420 582 301 041

Prostějov
Starý Plzenec...

Smetanova 195
332 02 Starý Plzenec
tel.: +420 377 966 371
e-mail: plzenec@heckl.cz

Starý Plzenec
Tábor...

U Čápova dvora 3036, Měšice
390 05, Tábor
tel.: +420 381 279 061
e-mail: tabor@heckl.cz

Tábor
Teplice...

Proboštovská 1989
417 12 Teplice-Proboštov
tel.: +420 417 560 140
e-mail: teplice@heckl.cz

Teplice
Týniště nad Orlicí...

V. Opatrného 542
517 21 Týniště nad Orlicí
tel.: +420 494 371 041
e-mail: tyniste@heckl.cz

Týniště nad Orlicí
Moravská Třebová...

Nádražní 11
571 01 Moravská Třebová
tel.: +420 739 592 572
e-mail: josef.heger@heckl.cz

 

Moravská Třebová

KAM DÁL?

Co děláme

Podívejte se co všecho HECKL umí a dělá. V oborech zabývajícími se topením, vodou a plynem jsme jedničky. Naše koupelnová studia a vlastní značka sanity Lansanit vám vždy nabízí služby a výrobky nejvyšší kvality.