Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

samonivelační poklopy KOMPAKTUS

Samonivelační poklopy HECKL KOMPAKTUS

Samonivelační poklopy HECKL KOMPAKTUS jsou špičkové produkty, které v mnoha ohledech předčí obdobné konkurenční výrobky.

Poklopy vyrábíme ve třech variantách – ventilové, šoupátkové a hydrantové.

Spodní díl poklopu je vyroben z materiálu polyamid s přídavkem skelných vláken. Přesto, že tento díl nepřichází do styku s horkým asfaltem je použit materiál, který má teplotní odolnost až 240° C. Použití plastu pro spodní díl výrazně sníží hmotnost celého poklopu, což se ocení zejména při manipulaci a montáži.

Vrchní díl poklopu KOMPAKTUS je vyroben z tvárné litiny. Povrch a víčko poklopu jsou ošetřeny práškovou barvou. Tento způsob ochrany je velice trvanlivý, proto dochází k podstatně pomalejšímu oděru barvy v porovnání s jinými způsoby ochrany.


Poklopy HECKL KOMPAKTUS dovolují větší výsuv poklopu než konkurenční výrobky (ventilové a hydrantové 155mm a šoupátkové 165mm). Tuto vlastnost ocení řemeslníci zejména při pokládce dvou větších vrstev živice.

Víčko je osazeno nerezovým třmenem a je spojeno s tělem poklopu nerezovým šroubem. Víčka jsou dodávána v různých barvách – standardně černá, modrá, žlutá a červená (u hydrantových poklopů). Víčko je osazeno těsněním, které zamezuje „klapání“ a zároveň umožňuje snadné otevírání poklopu. Tím, že je těsnění osazeno ve víčku, je v případě poškození možná jeho snadná a levná výměna. Většina konkurenčních výrobků tuto výměnu neumožňuje. Materiál těsnění byl testován tak, aby měl skvělé mechanické vlastnosti a vysokou teplotní odolnost. Vrchní díl samonivelačních poklopů KOMPAKTUS má velkou roznášecí plochu, čímž zaručuje optimální obvod zatížení a jedná se o další benefit v porovnání s konkurenčními výrobky.

 

Další informace o samonivelačních poklopech KOMPAKTUS naleznete na e-shopu:
Poklop KOMPAKTUS hydrantový
Poklop KOMPAKTUS šoupátkový
Poklop KOMPAKTUS ventilový

KAM DÁL?

Co děláme

Podívejte se co všecho HECKL umí a dělá. V oborech zabývajícími se topením, vodou a plynem jsme jedničky. Naše koupelnová studia a vlastní značka sanity Lansanit vám vždy nabízí služby a výrobky nejvyšší kvality.